Gabinet ortopedyczny lek. Krzysztofa Wilczka

Pacjenci przyjmowani są w prywatnym gabinecie ortopedycznym znajdującym się przy ul. Samuela Dicksteina 2 we Wrocławiu. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej to “Kochanowskiego” przy Moście Szczytnickim.  Dokładny adres oraz widok na mapie widoczny jest po prawej stronie.

Gabinet otwarty jest w poniższe dni i godziny przyjęć:

Wtorek 15:00 – 16:00
Środa 10:00 – 12:00
Czwartek 15:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 11:00

Poza dniami wskazanymi powyżej wizyty są możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu: 509 256 522

gabinet dicksteina 2W gabinecie ortopedycznym prowadzona jest poradnia a także wykonywane oferowane terapie, do których zaliczają się między innymi igłoterapia, terapia osoczem bogatopłytkowym, kinesiotaping czy terapia manualna. Do każdego pacjenta podchodzę w pełni indywidualnie, dostosowując terapię do jego stanu oraz możliwości fizycznych.

Stosując najnowsze rozwiązania medycyny tradycyjnej, akademickiej a także niekonwencjonalnej staram się pomagać moim pacjentom w sposób holistyczny, tak aby jak najszybciej przywrócić ich do pełni zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w leczeniu chorób układu ruchu jestem w stanie odpowiednio zdiagnozować poszczególne schorzenia oraz zaproponować skuteczną terapię.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty w gabinecie.